Правове регулювання економії та збереження

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права кафедрою економіки та соціальних дисциплін Академії проведено науково-практичний семінар на тему «Правове регулювання економії та збереження». До участі у семінарі долучився науково-педагогічний персонал кафедри, а також курсанти та студенти. Метою заходу було визначено розкриття сучасного міждисциплінарного дискурсу економіки та права на прикладі феномена економії.

Науково-практичний семінар було побудовано на основі синтезу двох інноваційних технологій викладання у вищій школі: брифінгу та елементів дискусійної площадки. Презентації, підготовлені курсантами 119 групи факультету пробації, висвітлили правові аспекти регулювання економії та заощаджень, що викликало жваву дискусію серед учасників щодо законодавчо закріпленої норми прожиткового мінімуму, його розміру та ймовірності відкладення заощаджень з тих коштів, які означені як «прожитковий мінімум».

Формулювання провокативних запитань дозволили організаторам науково-практичного семінару не тільки стимулювати дискусію, а й дійти висновку, що знання своїх прав, раціональне ставлення до споживання та добре продумане витрачання грошей дозволяють людині економити та заощаджувати певну кількість ресурсів і коштів.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін