Працівники Академії провели заняття для поліцейських

01 березня 2017 року науково педагогічними працівниками Академії  начальником кафедри психології Мірошниченко О.М. та старшим науковим співробітником НДЦ Академії Іваньковим І.В. на базі Головного управління Національної поліції в чернігівській області були проведені заняття на короткострокових курсах підвищення кваліфікації поліцейських перед призначенням їх на керівні посади на теми: Орієнтація на завдання та підлеглих. Вибір правильного стилю управління. Чинники що впливають на ефективність планування роботи підпорядкованого підрозділу та контролю за його діяльністю. Роль керівника в забезпечення дотримання законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих , попередження фактів корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого що принижує честь і гідність людини тощо. Зарубіжний досвід управління персоналом – менеджмент.

В роботі взяли участь майбутні керівники підрозділів Національної поліції в Чернігівській області, які в найближчому майбутньому обіймуть керівні посади.

Кафедра психології, НДЦ