Практика на базі ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор»

На базі Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» були проведені практичні заняття для курсантів 3-го курсу Академії ДПтС з навчальної дисципліни кримінально-виконавче право за темою «Слідчі ізолятори в системі органів та установ держави, які ведуть боротьбу зі злочинністю». У ході проведення занять начальник відділу режиму і охорони Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» Воробей О. В. разом зі старшим інспектором з озброєння відділу режиму і охорони Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» Маніним В. В., інспектором відділу режиму і охорони Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» Лебедем  Р. І., науково-педагогічним складом кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, Іваньковим О. І., Олефір Л. І., а також курсантами Академії опрацювали питання особливостей обладнання інженерно-технічних заходів охорони СІЗО та розміщення засуджених і ув’язнених в установі. Розглянули питання обладнання господарчого двору та організацію охорони, вивчили особливості залучення до праці засуджених до позбавлення волі, які залишені в слідчому ізоляторі для господарського обслуговування ув’язнених. Окремим питанням учасники занять розглянули особливості утримання в СІЗО неповнолітніх, жінок та осіб, які отримали вирок у виді довічного позбавлення волі.

Кафедра кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології