Практичні заняття на базі Центру пробації в Чернігівській області

У період з 02 по 04 жовтня 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії ДПтС Звенигородським О. М. та Олефір Л. І. було проведено практичні заняття на базі Чернігівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

На заняттях з навчальної дисципліни «Теорія пробації» було задіяно працівників цієї установи, що надавали фахові поради з оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення під час складання досудової доповіді органом пробації.

Заняття викликали значну зацікавленість у курсантів, оскільки були наближені до реальних умов праці персоналу органу пробації. Учасники заходу висловили думку про необхідність подальшої співпраці та обміну практичним досвідом з метою закріплення теоретичних знань у курсантів.

Висловлюємо вдячність у сприянні якісному проведенню практичних занять начальнику філії «Центр пробації» в Чернігівській області Скалюну Є. В., начальнику Чернігівського районного сектору філії «Центр пробації» в Чернігівській областіДудціН.О., старшим інспекторам вказаної установи Мех Ю. та Андрушко Н. І.

Кафедра кримінального,

кримінально-виконавчого права та кримінології