Практичні заняття на базі Чернігівського «Центру пробації»

Згідно з тематичним планом навчальної дисципліни «Міжнародні стандарти та кримінально-виконавчі засади застосування пробації в Україні» для курсантів Академії ДПтС 5 жовтня відбулися практичні заняття на базі Чернігівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області. Заняття організували і провели заступник начальника кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії ДПтС кандидат юридичних наук, доцент Людмила Остапчук спільно з кандидатом юридичних наук, доцентом Людмилою Олефір.

Під час занять було представлено конкретний опис випадку історії обвинуваченого, курсанти мали можливість скласти оцінку ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення для визначення рівня відповідного показника. На практиці важливість такої роботи полягає в тому, що ця інформація відображається в досудовій доповіді та впливає на призначення особі покарання.

Учасники заходу висловили думки про необхідність і надалі проводити такі практичні заняття, спілкуватися й обмінюватися досвідом з метою закріплення теоретичних знань на практиці.