Практичні заняття в обласній психоневрологічній лікарні

15 лютого 2019 року начальником кафедри психології Мірошниченко Оксаною Миколаївною та старшим викладачем кафедри психології Настоящою Уляною Володимирівною організовано проведення практичного заняття у Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні (с. Халявин).

Практичне заняття розпочалось з бесіди з головним лікарем Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Ященком Володимиром Івановичем, який розповів про специфіку та структуру лікарні: нині ця лікарня є лікувальним закладом вищого рівня акредитації, потужністю понад 900 ліжок, де надається спеціалізована допомога людям з різними поведінковими та психічними розладами, складається з дев’ятнадцяти стаціонарних відділень та інших лікувально-діагностичних підрозділів.Лікарня надає допомогу пацієнтам з широким спектром психічної патології: психози, неврози, розлади особистості і поведінки, алкогольна і наркотична залежність. Для оперативних співробітників досить цікавими, з професійної точки зору, стали два відділення №19 та 18, до яких нас провела заступник головного лікаря з медсестринства Темна Ірина Леонідівна. У відділенні №19 нас зустрів завідувач Попович Олександр Миколайович, який розповів про специфіку цього відділення, особливості надання наркологічної допомоги пацієнтам та особливості психічних розладів, які найчастіше зустрічаються у хворих. У відділенні №18 оперативні співробітники із задоволенням поспілкувались із завідувачем Косенком Анатолієм Миколайовичем стосовно захворювань, відсутність лікування яких може викликати у хворого психічно нестабільні стани, які загрожують оточенню, дізнались про сучасні методи лікування гострих станів.