Практичні заняття на базі філії ДУ «Центр пробації»

У листопаді 2019 року старшим викладачем кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії ДПтС Олефір Л.І. згідно з тематичним планом навчальної дисципліни «Теорія пробації» було проведено практичні заняття на базі філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області.

Під час заняття було представлено конкретний опис випадку історії обвинуваченого. Тож курсанти мали можливість спробувати скласти оцінку ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення для визначення рівня відповідного показника. Варто зазначити, що на практиці важливість такої роботи полягає в тому, що зазначена інформація відображається в досудовій доповіді та впливає на призначення особі покарання.

Учасники заходу висловили свою думку про необхідність і надалі проводити подібні практичні заняття, спілкуватися й обмінюватися досвідом з метою закріплення теоретичних знань на практиці.

Висловлюємо вдячність у сприянні якісному проведенню практичних занять начальнику філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Скалюну Є. В., а також співробітникам Новозаводського районного відділу, Деснянського районного відділу та Чернігівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області.

Кафедра кримінального,

кримінально-виконавчого права та кримінології