Практичне заняття з дисципліни Конституційне право України у сесійному будинку Верховної Ради України

25 листопада 2016 року з курсантами й студентами юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби було проведено практичне заняття з дисципліни Конституційне право України. Та особливістю його стало те, що воно проводилося у сесійному будинку Верховної Ради України. Також працівники апарату Верховної Ради України провели екскурсію.

Це була дуже цікава і водночас пізнавальна екскурсія, адже майбутні юристи змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади нашої країни. Цікавим є те, що сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

З перших хвилин екскурсії курсанти та студенти були вражені красою та масштабами величної будівлі. Велику зацікавленість викликала картина під назвою «Державотворення». Саме на ній автор, Кулаков О.Г., зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України.

Годі й казати, що відвідини столиці нашої країни залишилися у курсантів та студентів спогади не тільки на численних фото, а й у серцях. Можливо, через кілька років вони як фахівці своєї справи будуть з гордістю розповідати нащадкам про відвідини Парламенту.

Юридичний факультет