Практичне заняття на базі Прилуцької виховної колонії

22 березня 2019 року проведено практичне заняття на базі державної установи «Прилуцька виховна колонія» для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України з метою впровадження набутих теоретичних знань у практичну діяльність. Крім начальника кафедри психології Мірошниченко О. М. та старшого викладача кафедри психології Настоящої У. В., до проведення заняття залучено Низовець О. М., яка свого часу, завершуючи своє дисертаційне дослідження, проводила психокорекційний тренінг із залученням вихованців цієї колонії і тому добре знається на специфіці роботи з малолітніми правопорушниками.

Загалом про історію створення цієї установи, її розвиток, специфіку роботи та наявний склад спецконтингенту розповів заступник начальника колонії Кулик О. В. Після бесіди офіцери КПК та курсанти Академії мали змогу ознайомитись з умовами перебування засуджених, відвідати відділення соціально-психологічної служби, кімнату психоемоційного розвантаження, клуб, амбулаторію. Отримали інформацію щодо кримінально-правової, соціально-демографічної характеристики засуджених, які відбувають покарання.

Поєднання в навчальному процесі теоретичних знань з практичною роботою позитивно впливає на закріплення та поглиблення навчального матеріалу, формування психологічної готовності до подальшої роботи з різними категоріями засуджених. А також практичні заняття, проведені в установах, дають змогу вивчати передовий досвід практичних співробітників, узагальнювати й використовувати його у подальшій професійній діяльності.