Практичне заняття на базі навчально-реабілітаційного центру

30 листопада 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби Настоящою Уляною та Борець Юлією організовано та проведено практичне заняття з курсантами-психологами та студентами на базі комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2» Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Метою заняття було проведення роз’яснювальної роботи на тему: «Жити в світі, де є ВІЛ». Бо як відомо, 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику.

«Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом курсанти та студенти Академії провели заняття для дітей старших класів реабілітаційного центру. Під час зустрічі намагались якнайбільше розширили знання вихованців про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Для дітей молодших класів проблема епідемії ВІЛ\СНІДу є ще не зовсім зрозумілою, тому з ними курсанти-психологи відпрацьовували арттерапевтичні практики та в процесі роботи спостерігали за їх позитивними поведінковими змінами. На завершення практичного заняття курсанти, студенти та діти всіх класів влаштували флешмоб до Дня боротьби зі СНІДом на знак того, що вони всі підтримують людей з позитивним ВІЛ статусом.