Поїздка в зону АТО з подарунками від Св. Миколая

З 12 по 17 грудня 2016 за сприяння Академії ДПтС та Синельниківської ВК94 під час особистої відпустки заступником начальника юридичного факультету Академії полковником О.Стебницьким спільно з волонтерами Хмельниччини здійснено поїздку в зону АТО з подарунками від Св. Миколая, продуктами харчування та теплими дитячими речами для знедолених дітей, які постраждали від війни на Сході і перебувають у дитячих будинках м. Маріуполі. Також волонтерами Хмельниччини було передано 56-й мотопіхотній бригаді автомобіль УАЗ, придбаний за кошти жителів Хмельниччини та освячені ікони від Церкви Михаїла і Федора УПЦ КП м. Чернігова.

Бійцям 8-го батальйону Добровільного Українського корпусу були передані продукти харчування та теплі речі. Крім того, до церкви Петра і Павла, що у м. Кам’янці-Подільському, передано на зберігання ікони, які знаходились у розбитій снарядами та мінами церкві, що у селі Широкиному під Мариуполем.

Юридичний факультет