Популяризації вивчення англійської мови

З метою популяризації вивчення англійської мови та вивчення історичних пам’яток Чернігова викладачі кафедри іноземних мов та ділової української мови та кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Академії державної пенітенціарної служби провели спільне інтеграційно-інтерактивне практичне заняття з елементами екскурсії.

Під час заняття студенти і курсанти Академії повідомили інформацію про історичні пам’ятки Чернігова – часів Київської Русі та Гетьманщини англійською та українською мовами.

Студенти переконалися, що знання з англійської мови, історії України, релігієзнавства та філософії є дуже важливими та необхідними не лише для майбутніх юристів, а й для сучасної освіченої людини в цілому.

Кафедра іноземних мов та ділової української мови