Попередити! Запобігти! Допомогти!

20 червня 2019 року співробітники відділу виховної та психологічної роботи за участю представників Управління патрульної поліції в Чернігівській області провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання норм поведінки у побуті, запобігання правопорушень, дотримання правил дорожнього руху та транспортної дисципліни серед курсантів юридичного факультету та факультету пробації.

Увагу акцентовано на дотриманні правил поведінки та дорожнього руху під час літньої відпустки.

Невтішна статистика дорожньо-транспортних пригод та загибель людей диктує потребу сьогодення в бесідах про дотримання правил дорожнього руху як неповнолітніми, так і дорослими людьми. Потрібно бути обережними та додержуватися правил учасників дорожнього руху як пішоходам, так і водіям транспортних засобів.Адже досить часто водії та пішоходи не знають, як поводитися під час зустрічі з працівниками поліції. Також наголосили на важливості дотримання правил дорожнього руху в темні години доби та в умовах недостатньої видимості.

Спілкування було пізнавальним і цікавим. Курсанти мали змогу задавати інспектору поліції свої запитання, на що отримали обґрунтовані відповіді, адже основним напрямком боротьби з правопорушеннями є їх профілактика.Крім того, були представлені навчальні відео: «Порядок виклику працівника поліції», «Телефонуємо 102». Отримані теоретичні знання та практичні поради спеціаліста патрульної поліції допоможуть курсантам у вирішенні повсякденних ситуацій на дорогах, у побуті та інших ситуаціях під час перебування у відпустці.

«У житті є два найбільших болі. Біль самодисципліни та біль жалю. Дисципліна важить кілограми, шкодування – тонни… Цінуйте своє життя!» – зауважила начальник відділу виховної та психологічної роботи, підполковник внутрішньої служби Вороніна Світлана Василівна.

Відділ виховної та психологічної роботи