Помічники Святого Миколая

18 грудня 2019 року офіцери-психологи СВР установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України й психологи відділів (секторів) по роботі з персоналом УВП та СІЗО разом із науково-педагогічними працівниками кафедри психології Уляною Настоящою та Іриною Волевахою завітали до Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 із поздоровленнями та подарунками для діточок до дня Св. Миколая.

Незважаючи на те, що у цьому закладі виховуються та навчаються діти з особливими освітніми потребами, зумовленими складними вадами розвитку, їм вдалося зробити чудову новорічну театралізовану виставу для своїх гостей. Усі присутні отримали купу позитивних емоцій, а вихованці Центру були раді подарункам та присутності такої великої кількості гостей у їх закладі.

Також 18 грудня працівники та курсантки Академії долучилися до волонтерської акції до Дня Св. Миколая, привітавши дітей героїв. У резиденції Святого Миколая організували свято для малечі та роздали подарунки, куплені за гроші, що зібрано Чернігівською громадою. До акції долучилося близько 30 волонтерів та дві сотні мешканців нашої громади.