Покладанні квітів пам’яті «Небесній сотні»

03 травня 2016 року начальником юридичного факультету Академії ДПтС полковником внутрішньої служби Стебницьким Олегом Леонідовичем та особовим складом Кам´янець-Подільського міськрайонного відділу та Дунаєвецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управляння ДПтСУ у Хмельницькій області було взято участь у відкритті та покладанні квітів до пам’ятника-монументального хреста загиблим воїнам антитерористичної операції на Сході України та пам’яті «Небесній сотні».

Пам’ятник встановлено на території с. Врублівці Кам´янець-Подільського району на мальовничому пагорбі біля річки Дністер. У відкритті та освячені пам’ятника брали участь представники усіх релігійних конфесій, а саме греко-католицької церкви, римо-католицької церкви, української православної церкви Київського патріархату, українська автокефальна церква, та пастори протестантських церков. Священнослужителями усіх конфесій було відправлено спільну панахиду по загиблим воїнам.

На відкриття пам’ятника били запрошені представники військової частини інженерного полку, що знаходиться на території м. Кам´янця-Подільського, дана військова частина й досі виконує свої обов’язки в зоні АТО. Також приймали участь представники об’єднаного військового комісаріату, громадськість міста, району та волонтери Кам´янець-Подільської районної громадської організації «Істинне добро», які допомагають продуктами харчування та одежею бійцям в зоні АТО. Після відкриття пам’ятника, хором греко-католицької церкви святого Йософата був даний святковий концерт. Учнями місцевої сільської школи читались патріотичні вірші. По завершені була висунута пропозиція щорічно 14 жовтня в день захисника вітчизни та релігійного свята Покрови Богородиці проводити на даному місці відповідні заходи пам’яті загиблим воїнам та «Небесній сотні». Окрім того в подальшому прийнято рішення висадити поряд вказаного пам’ятника парк-алею «Слави» героям України, які віддали своє життя за волю України.

Юридичний факультет