Подолання гендерних стереотипів

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права було підготовлено курсантів та студентів Академії ДПтС: Кисильова Дмитра, Зінчук Юлію та Зацнову Вікторію до участі в Camp of opportunities на базі Чернігівського молодіжного центру за підтримки Peace Corps Ukraine.

Упродовж п’яти діб учасники табору здобували знання, які в майбутньому зможуть використовувати як у навчанні, так і в професійному розвитку.

Метою заходу є подолання гендерних стереотипів, які сформувалися в сучасному суспільстві. Також під час табору тренери проводили різноманітні заняття, руханки, вправи на рефлексію та багато цікавого.

Програма заходу була насиченою: відбувся тренінг «Як створити свій стартап…», підготовлений школою бізнесу Teenager Star, ГО «MART» провела цікаву та корисну гру «Світ громад», кожного дня проходили уроки англійської мови для учасників табору з тренерами Сідні Гошко та Джессікою Беснер.

Участь наших представників Академії в цьому заході мала також і профорієнтаційне значення. Оскільки учасниками переважно були школярі Чернігова, тому активною була їхня зацікавленість інформацією про Академію щодо умов вступу до навчального закладу. Сподіваємося, що літня зустріч допоможе сьогоднішнім школярам зробити вибір майбутньої професії, вступивши саме до нашої Академії.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права