Презентація підручника «Сучасний в’язничний менеджмент»

10 травня 2017 року на виконання проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні, 2015–2017» Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу для країн Східного партнерства на базі Академії ДПтС відбулася презентація підручника «Сучасний в’язничний менеджмент». Під час презентації виступили радник проекту Ільдіко Немет-Салач (Генеральний директорат з прав людини та верховенства права в Раді Європи, Підрозділ з питань співпраці в галузі кримінального права); Джон МакҐакін, міжнародний експерт (Ірландія), автор підручника; Дмитро Ягунов та Андрій Галай, національні консультанти Ради Європи; Ольга Сандакова, менеджер проекту, представник Офісу Ради Європи в Україні.

З вітальним словом виступив ректор Академії ДПтС доктор педагогічних наук полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський. Він зазначив, що Академія ДПтС є єдиним потужним навчальним закладом, який готує майбутніх фахівців у галузі управління пенітенціарною системою, та її науково-педагогічні працівники беруть активну участь у розробці проектів законів України щодо реформування пенітенціарної системи України.

Під час презентації підручника між його автором Джоном МакҐакіним та представниками Академії ДПтС (начальниками та завідувачами кафедр, провідними викладачами навчального закладу) відбулися обговорення важливих проблемних питань реформування пенітенціарної системи України  та жвава дискусія з проблем імплементації європейських стандартів у національне законодавство України в галузі дотримання прав людини, прав засуджених (ув’язнених) в установах виконання покарань, шляхів активного застосування реабілітаційного підходу під час виконання кримінальних покарань відповідно до апробованого європейського досвіду та інші.

Представництво проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні, 2015–2017» презентувало Академії ДПтС частину накладу посібника для подальшого використання у навчальному процесі.