Пізнай свій край

19 червня 2019 року за сприяння громадської організації Чернігівська міська асоціація «Конкордія» в рамках проекту «Пізнай свій край» науково-педагогічні працівники кафедри психології для курсантів Академії організували екскурсію до Державного музею авіації України та галереї виставки-музею досягнень братів Кличків у Києві.

Розпочалася екскурсія з Державного музею авіації України – найбільшого музею технічного профілю на території нашої країни. Музей знаходиться в Києві біля аеропорту «Київ» («Жуляни»). Його було відкрито для відвідувачів 30 вересня 2003 року напередодні святкування 100-річчя світової авіації та 80-річчя авіації України. Нині є структурним підрозділом Національного авіаційного університету. На території площею 20 гектарів зібрано близько 70 експонатів: гелікоптерів, ракетоносців, винищувачів, навчально-тренувальних та пасажирських літаків.

А далі побували ще й на екскурсії в музеї легендарних боксерів – Віталія та Володимира Кличків. Основна концепція створення музею – популяризувати серед молоді здоровий спосіб життя та зміцнити національний дух. Наші відомі чемпіони презентували свої ексклюзивні трофеї, які може побачити кожен відвідувач.

Особливістю виставки є мультимедійне шоу, для створення якого були залучені німецькі фахівці. Виставка створена таким чином, щоб відвідувачі змогли зануритися в атмосферу спортивного духу і знову пережити найяскравіші моменти з кар’єри українських чемпіонів. Відчути, як важлива підтримка сім’ї та наскільки міцний зв’язок між братами, дізнатися, як віра у власні сили, самовіддана і наполеглива праця перетворює мрії в реальність.