Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС в області провели заняття з мінної безпеки для здобувачів вищої освіти та викладачів Академії ДПтС.
Інформаційно-профілактичний захід мав на меті дотримання учасниками освітнього процесу правил поводження з вибухонебезпечними предметами, діями під час сигналу «Повітряна тривога». Аби аудиторія розуміла, про що саме йдеться, фахівці продемонстрували окремі зразки спеціальної техніки, спецзасобів, які використовують у службовій діяльності, макети вибухонебезпечних предметів, переглянули навчальний фільм, де показано, якою пасткою можуть бути звичайні повсякденні речі.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3092.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3102.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3112.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3113.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3178.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3121.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3147.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3153.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_3175.jpg)