Підвищили кваліфікацію перші заступники начальників УВП

З 16.05. по 30.05. 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби  підвищували рівень кваліфікації перші заступники начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 12 перших заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано заселені у гуртожиток навчального корпусу №2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів мешкали в одно- та двомісних комфортних, із сучасним інтер’єром, кімнатах гуртожитку. Кожна кімната облаштована всім необхідним для повноцінного проживання: телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол, душова кабіна, цілодобове забезпечення гарячою і холодною водою.

Курси були організовані на основі розробленої та затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів підвищення кваліфікації перших заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Викладач кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології капітан внутрішньої служби Олефір Л.І. проводила практичні заняття з предмету кримінально-виконавче право в чернігівському слідчому ізоляторі, практичні ж заняття з дисципліни криміналістика були наближені до реальних умов праці експерта-криміналіста.

У вільний час зі слухачами були проведені екскурсії культурними та історичними місцями міста Чернігова. Офіцери відвідали Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського, Чернігівський Дитинець, Троїцько-Іллінський монастир, Антонієві печери тощо.

30 травня 2017 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації перших заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Усі слухачі виконали навчальну програму, склали диференційований залік з модуля фахової компетентності й отримали свідоцтва про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.

Факультет заочного, контрактного навчання
та підвищення кваліфікації працівників