Підписання меморандумів про співпрацю в ПАУ

Продовжуємо вдосконалювати освітній процес у Пенітенціарній академії України шляхом налагодження нових потужних академічних зв’язків!

Сьогодні, 19 березня, в стінах Пенітенціарної академії України було підписано меморандуми про співпрацю з Українським інститутом національної пам’яті та з Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації.

• Меморандум про співпрацю між ПАУ та Українським інститутом національної пам’яті передбачає активну співпрацю у сфері збереження національної пам’яті українського народу, популяризації історії України, реалізації спільних заходів і проєктів та національно-патріотичного виховання здобувачів вищої освіти. Документ підписали в.о. ректора ПАУ Юлія Петровська та в.о. голови Інституту Володимир Тиліщак.
  • Меморандум про співпрацю між ПАУ та Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації спрямований на підвищення рівня правової освіти, збагачення освітнього процесу та сприяння розвитку практичних навичок здобувачів вищої освіти. Представники сторін Меморандуму – в.о. ректора ПАУ Юлія Петровська та директор Центру Володимир Бойко.

Упевнені, що підписані документи стануть потужним кроком у подальших спільних наукових дослідженнях і проєктах, що розвиватимуть і популяризуватимуть національну культурну пам’ять та сприятимуть патріотичному вихованню серед молоді.