Підготовка персоналу УВП до дій, пов’язаних  з груповою непокорою

30 травня в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся науково-практичний онлайн-семінар на тему «Підготовка персоналу установ виконання покарань до дій, пов’язаних з груповою непокорою та масовими заворушеннями». Організатори заходу – представники кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації і кафедри формування та розвитку професійних компетентностей ДКВС України Інституту професійного розвитку Академії Державної пенітенціарної служби.

У роботі семінару взяли участь оперуповноважені оперативних відділів (груп) УВП і СІЗО ДКВС України та викладачі Інституту професійного розвитку Академії Державної пенітенціарної служби.

Мета зустрічі – обговорення актуальних питань, пов’язаних з підготовкою персоналу установ виконання покарань до дій, пов’язаних з груповою непокорою та масовими заворушеннями.

Учасники семінару творчо та різнопланово підготувались до виступів. Спікерами на заході були:

• старший викладач кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Інституту професійного розвитку Академії Державної пенітенціарної служби Олександр Косов;
  • оперуповноважений оперативного відділу ДУ «Ізмаїльський слідчий ізолятор», лейтенант внутрішньої служби Олексій Іщенко;
  • оперуповноважений (по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів) оперативного відділу ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор», старший лейтенант внутрішньої служби Григорій Непотенко;
  • оперуповноважений оперативного відділу ДУ «Кропивницька виправна колонія (№6)», майор внутрішньої служби Павло Бойко;
  • оперуповноважений оперативного відділу ДУ «Запорізький слідчий ізолятор», майор внутрішньої служби Григорій Грецький.

Доповідачі порушили проблемні питання порядку дій персоналу у разі групової непокори чи масового заворушення, заходів щодо приведення до готовності сил і засобів за надзвичайних обставин, дій персоналу під час виникнення реальної загрози збройного нападу на колонію та інші актуальні питання.

Висловлюємо вдячність усім учасникам науково-практичного семінару за участь та змістовні доповіді. Бажаємо подальших досягнень у вашій справі!