Перші заступники та психологи УВП підвищували рівень кваліфікації

З 11 по 24 березня 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби підвищували рівень кваліфікації перші заступники начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів та психологи відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 20 перших заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів і 15 психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано заселені у гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в двомісних комфортних кімнатах гуртожитку.

Курси були організовані на основі розроблених навчальних програм професорсько-викладацьким складом Академії Державної пенітенціарної служби.

20 березня 2019 року начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки, полковник внутрішньої служби Боднар І. В. провів практичне заняття у Чернігівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України. Слухачі курсів підвищення кваліфікації, перші заступники начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України, ознайомились з реальними умовами праці експерта-криміналіста та отримали практичні навички для застосовування їх у подальшій своїй роботі.

13 березня 2019 року в «Обласному молодіжному центрі» Чернігівської обласної ради відбувся тренінг з профілактики ризикованої поведінки серед підлітків, учасниками якого були слухачі-психологи відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.

18 березня 2019 року науково-педагогічними працівниками кафедри психології було організовано та проведено заняття для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України на тему: «Трансформаційні ігри як додатковий інструментарій практичного психолога». На лекцію в ролі спікера було запрошено сертифікованого спеціаліста по коучу Кравець Ларису, ведучу трансформаційної гри «Genesis», яка має міжнародний сертифікат Вестбаденської Академії Позитивної і Транскультуральної Психотерапії (WIAP).

20 березня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України доцент кафедри психології Борець Юлія Василівна організувала зустріч з працівниками Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області з метою обміну досвідом.

21 березня 2019 року старшим викладачем кафедри психології Настоящою Уляною Володимирівною організовано та проведено заняття на базі комунальної установи Чернігівської обласної ради «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України з тем: «Особливості роботи і комунікації з учасниками АТО» та «Надання комплексної психологічної допомоги учасникам АТО з метою подолання агресії, обумовленої військовою діяльністю».

22 березня 2019 року проведено практичне заняття на базі державної установи «Прилуцька виховна колонія» для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України з метою впровадження набутих теоретичних знань у практичну діяльність.