Перевірка якості проходження стажування

28 лютого в Управлінні забезпечення діяльності у південному регіоні провели перевірку якості проходження стажування на посадах курсантами 3-го та 4-го курсів Академії Державної пенітенціарної служби, які проходять стажування в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах південного регіону.

Під час спілкування з членами комісії курсанти доповідали про результати своєї роботи в установах, давали відповіді на поставлені запитання. У майбутніх пенітенціаріїв перевірили рівень закріплених у процесі стажування теоретичних знань і сформованих навичок.

За результатами співбесід надано пропозиції щодо подальшого вдосконалення проходження стажування в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

Зараз під час повномасштабного вторгнення рф на територію нашої країни усі державні органи повинні підлаштуватись до нових реалій. Важливо, щоб майбутні співробітники були готові до викликів сьогодення та мали високий рівень професійної підготовки, з урахуванням новел в пенітенціарному законодавстві та імплементації сучасних практик та підходів.

Управління забезпечення діяльності у південному регіоні