Педагогічний процес в УВП, СІЗО та відділах пробації

6 вересня 2019 року доцентом кафедри педагогіки та гуманірних дисциплін Педоричем Анатолієм Володимировичем було проведено відкриту лекцію на тему  «Педагогічний процес в установах виконання покарань, СІЗО та відділах пробації. Засоби виправлення та ресоціалізації засуджених».

На лекції розкрили поняття, особливості, закономірності та принципи педагогічного процесу в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та відділах пробації у роботі із засудженими. Ґрунтовно, спираючись на законодавчу базу, розрито питання засобів виправлення та ресоціалізації засуджених.

Відкрите заняття проводилось для курсантів третього курсу 131-135 навчальних груп Академії Державної пенітенціарної служби. На занятті були присутні члени кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, також представники професорсько-викладацького складу, відділу науково-дослідної діяльності та міжнародного співробітництва Академії.