Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вручив медаль “За жертовність і любов до України” начальнику сектору по роботі з громадськістю та ЗМІ Академії Світлані Ющенко

7 грудня 2016 року предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вручив медаль “За жертовність і любов до України” начальнику сектору по роботі з громадськістю та ЗМІ Академії Державної пенітенціарної служби Світлані Ющенко.

В православне свято святої великомучениці Катерини, з візитом на Чернігівщину прибув предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Патріарх Філарет провів Божественну літургію та освячення нового іконостасу в Катерининській церкві – 300-літньому козацькому храмі, який нині є кафедральним собором Чернігівської єпархії.

Новий іконостас – є унікальним витвором сакрального мистецтва. Проект народного художника Віталія Бугринця, майстерновтілений руками рівненських різьб’ярів, відтворює максимально автентичний вигляд початкового дерев’яного іконостасу.

Усі витрати, яких потребував проект, забезпечили благодійники, яких серед інших причетних до реставрації та оздоблення храму патріарх відзначив високими церковними нагородами.

Сектор у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю