Пам’ять про Корюківську трагедію
Шість десятків курсантів та офіцерів Академії ДПтС взяли участь у поминальних заходах з нагоди роковин Корюківської трагедії біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським загарбникам. На мітинг-реквієм зібралися представники органів влади, депутати різних рівнів та громадськість.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у березні 1943 року корюківчан та всіх убитих мирних жителів у роки Другої світової війни, поклали квіти до Меморіалу.
Заупокійну літію відправив настоятель храму Святої Великомучениці Катерини, Секретар Чернігівської єпархії Православної Церкви України отець Роман (Кіник).
Корюківська трагедія є наймасштабнішою та найжорстокішою каральною акцією нацистів під час Другої світової війни. Тоді, 76 років тому, у маленькому містечку на Чернігівщині було безжально страчено близько 7 тисяч осіб різного віку, в тому числі дітей та жінок.