Освітній захід до річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини

20 листопада 2018 року в Україні відзначався «День спільних дій в інтересах дітей», метою якого є підвищення рівня обізнаності населення про права дитини. Курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби відвідали опорний заклад «Количівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області»,де спільно з командою ГО «Освітнього дому з прав людини в Чернігові» провели захід, присвячений річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Головною метою заходу було ознайомлення учнів зі стендами мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права», в ході якої розповіли про основні права і свободи людини та ознайомили з еволюцією розвитку прав дитини.

Факультет пробації