Освітній форум прав людини «Об’єднані»

Об’єднуватись, рухатись, отримувати позитивні емоції – все це важливо для того, аби перезавантажитись та поглянути на світ через призму яскравих вражень.

Освітній форум прав людини «Об’єднані» надав таку можливість здобувачам вищої освіти Академії Державної пенітенціарної служби Мирославі Сокол та Марку Радчуку. Захід проходив за підтримки Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv.

Під час першого блоку «Свідчення війни», що відбувався з 15 по 17 серпня, учасники могли спробувати себе в ролі волонтерів, а також прослухати курс лекцій щодо документування воєнних злочинів. Крім того, активна молодь жваво дискутувала стосовно всіляких ризиків і правил проведення інтерв’ю.

Окрім отриманих корисних навичок та знань, молодь мала можливість з’їздити на базу відпочинку «Санрайз», яка перебуває на стадії ремонту, оскільки постраждала від обстрілів країни-агресора, взяти участь у спортивних іграх, кинути собі виклик у верховій їзді, здивувати інших учасників сюрпризами та навіть спробувати себе справжніми майстрами живопису за години арт-терапії.

Приємно вражає те, наскільки якісно організатори підходять до подібних форумів, ефективно поєднуючи навчання з приємним відпочинком та дружньою атмосферою.