«Особливості роботи адвоката в умовах воєнного стану» – тема гостьового заняття, яке відбулося 22 лютого для студентів другого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» у рамках викладання навчальної дисципліни «Прокуратура та адвокатура України». Провела гостьове заняття Оксана Мірошниченко – практикуюча адвокатка, кандидатка юридичних наук, доцентка, керуюча партнерка Адвокатського бюро «Мірошниченко та партнери».
Під час заняття були розглянуті питання правового регулювання адвокатської діяльності; заборони здійснення адвокатської діяльності мобілізованими адвокатами та адвокатами, які уклали контракт про проходження військової служби; специфіки роботи адвоката у кримінальних справах щодо захисту військовослужбовців.
Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу юридичного факультету
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Picture1-1024x576.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Picture2-1024x576.png)