Оригінальний підхід боротьби з корупцією від курсанта Академії

29 січня 2019 року підведені підсумки другого щорічного конкурсу на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції», який проводили Міністерство освіти і науки України та Генеральна прокуратура України  серед курсантів та студентів усіх закладів вищої освіти, що готують здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». До розгляду конкурсної комісії надійшли творчі роботи у виді відеофільмів, презентацій, есе тощо понад тисячі учасників. У півфінал конкурсу було відібрано 77 робіт, серед яких комісія виділила 10 найкращих.

Робота курсанта 4-го курсу Академії Державної пенітенціарної служби Дмитра Кисельова увійшла в число 10 найкращих робіт через оригінальний підхід до боротьби з корупцією як «соціальною хворобою» та яскраву презентацію авторського бачення подолання цієї проблеми.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась у приміщені Генеральної прокуратури України за участі Генерального прокурора України Юрія Луценка, заступника Генерального прокурора України Анжели Стрижевської, заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, а також заступника Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредеріка Весслау. На заході також були присутні наукові керівники творчих робіт та представники адміністрації закладів вищої освіти.

Організатори конкурсу відмітили не лише теоретичну значущість та творчий підхід до оформлення робіт учасників, а й оригінальні пропозиції в яких вміщувалися практичні рекомендації щодо подолання корупції в роботі прокурора.

Роботи переможців опублікуються у відомчому друкованому виданні «Вісник прокуратури».