Ораторське мистецтво у професійній діяльності фахівців-юристів

1 березня на кафедрі педагогіки та гуманітарних дисциплін відбувся круглий стіл на тему «Ділова риторика та ведення переговорів: актуальні питання формування ораторської компетентності майбутніх юристів».

Фасилітатором круглого столу виступила професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін доктор педагогічних наук, професор Вікторія АНІЩЕНКО. Активну участь у проведенні науково-практичного заходу взяли здобувачі другого рівня вищої освіти 352-ої групи спеціальності «Право». Студенти виступили з цікавими доповідями: «Оратор – джерело актуальної інформації для аудиторії», «Основні правила хорошого оратора», «Портрет аудиторії: складові, значення для оратора», «Сторітелінг: як розповідати красиво».

На захід був запрошений проректор Академії Державної пенітенціарної служби полковник внутрішньої служби кандидат педагогічних наук Олексій ШЕРЕМЕТА, який поділився власним досвідом щодо підготовки проголошення промов та подолання страху перед публічним виступом.

Учасники круглого столу обговорили підходи стосовно ефективного початку та виголошення промови, обов’язковість використання основних принципів ораторської майстерності та ролі ораторської компетентності в майбутній професійній діяльності фахівців-юристів.

Кафедра педагогіки та гуманітарних дисциплін