Оперуповноважені УВП пройшли курси  підвищення кваліфікації

З початку грудня в Академії проходили курси  підвищення кваліфікації осіб середнього і старшого начальницького складу, які перебувають на посадах оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 25 оперуповноважених середнього і старшого начальницького складу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Всі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано поселені у гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням та житлом.

Курси проходили на основі розробленої та затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

У вільний час, слухачі відвідали культурні та історичні місця міста Чернігова. Вони побували в Чернігівському обласному історичному музею імені В. В. Тарновського, Чернігівському Дитинцю, Троїцько-Іллінського монастирю, Антонієвих печерах тощо.

27 грудня 2018 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, які перебувають на посадах оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України. Всі слухачі виконали навчальну програму, склали іспит з модуля фахової компетентності і отримали свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.