Онлайн-зустріч з учнями шкіл Чернігівської області

10 травня в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч з учнями випускних класів шкіл Чернігівської області. Під час заходу майбутнім абітурієнтам розповіли про перспективи навчання в Академії, надали інформацію про можливість навчання як курсантом (за кошти державного бюджету), так і студентом (за кошти фізичних, юридичних осіб), факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про умови навчання та проживання курсантів і студентів, спортивні секції, наукові й творчі гуртки тощо. У презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти, правила прийому та специфіку вступу у 2023 році. Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання.