10 травня в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч з учнями випускних класів шкіл Чернігівської області. Під час заходу майбутнім абітурієнтам розповіли про перспективи навчання в Академії, надали інформацію про можливість навчання як курсантом (за кошти державного бюджету), так і студентом (за кошти фізичних, юридичних осіб), факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про умови навчання та проживання курсантів і студентів, спортивні секції, наукові й творчі гуртки тощо. У презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти, правила прийому та специфіку вступу у 2023 році. Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/10.05-onlajn-zustrich-zi-shkolyarami-2023-.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-10_13-44-16-3.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-10_13-44-17-2.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-10_13-44-09-2.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-10_13-44-08-2.jpg)