Міжнародна асоціація групової психотерапії та групових процесів

28 січня науково-педагогічні працівники кафедри психології Академії та курсанти-психологи першого курсу брали участь у Zoom зустрічі із психологами різних країн з приводу питань, пов’язаних не тільки з пандемією Covid-19, а й поляризацією та роздробленістю суспільства, що простежується на мікро й макрорівнях усього світу, а також через доволі напружену ситуацію на території Східної Європи.

Координатор зустрічі – Міжнародна асоціація групової психотерапії та групових процесів (International Association for Group Psychotherapy and Group Processes/IAGP), яка займається вивченням і розвитком теорії груп, групової психотерапії та груповими консультаціями по всьому світу.

У рамках міжнародної співпраці з IAGP кафедра психології Академії отримала запрошення на ряд онлайн-зустрічей з цієї тематики.