Обмін досвідом з працівниками Навчально-методичного центру психологічної служби

20 березня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України доцент кафедри психології Борець Юлія Василівна організувала зустріч з метою обміну досвідом з працівниками Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області.

У ході зустрічі директор Центру Олена Антоненко ознайомила присутніх з основними напрямками психологічного супроводу учасників освітнього процесу, структурою та завданнями психологічної служби системи освіти. Під час обговорення було визначено низку напрямків та проблем, які є спільними для психологічних служб обох структур щодо надання психологічної допомоги своїм цільовим групам. Зокрема, актуальними є профілактичні та корекційні заходи щодо формування навичок вирішення конфліктів ненасильницьким шляхом, саморегуляції та соціальної адаптивності.

Методист Центру Людмила Третиннікова ознайомила присутніх з принципами використання метафоричних асоціативних карток як одним із варіантів здійснення діагностичної та корекційної роботи з використанням арт-терапевтичних технік. Було проведено декілька практичних вправ та подальше їх обговорення.