Обговорення робочих програм первинної професійної підготовки

27.01.2021 року в рамках засідання кафедри відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології зі старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах відділу оперативно-розшукової роботи у центральному регіоні управління з питань оперативно-розшукової діяльності Департаменту з питань виконання покарань, підполковником внутрішньої служби Андрієм Ревком.

Під час професійного спілкування відбувся обмін досвідом та знаннями щодо особливостей діяльності оперативних підрозділів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів; а також визначено перелік нагальних питань у частині проведення заходів запобігання вчиненню кримінальних правопорушень засудженими та ув’язненими. Кінцевою метою зустрічі стало внесення виокремленого кола проблемних питань діяльності оперативних підрозділів УВП та СІЗО до робочих програм первинної професійної підготовки оперуповноважених і старших оперуповноважених органів та установ виконання покарань ДКВС України.