НПС щодо етичних норм поведінки персоналу ДКВС України

25 листопада викладачі кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби разом зі здобувачами вищої освіти першого курсу під час науково-практичного семінару обговорювали актуальні питання щодо формування культури, етичних норм поведінки персоналу ДКВС України.

Активну участь у науково-практичному заході взяли студенти 113 групи, які представили цікаві доповіді: Дмитро Клочко – «Кодекс етики та службової поведінки персоналу ДКВС України», Станіслав Мандрикін – «Спеціальні принципи поведінки персоналу установ виконання покарань і слідчих ізоляторів» та Поліна Сіра – «Культура поведінки та етикет».

Відбулося жваве обговорення шляхів покращення організаційної культури у правоохоронних органах, підвищення ролі дотримання етичних норм спілкування з особами, які перебувають в умовах несвободи, в тому числі військовополонених.

Також під час науково-практичного заходу учасники переглянули відеоролик щодо історії виникнення етики й етикету, закріплення етичних норм у загальнолюдській і професійній культурі.