Нові надходження – жовтень 2021 року
Правові основи оперативно-розшукової діяльності: підручник /О. М. Тогочинський, В. О. Глушков, С.Р. Тагієв, І. В. Боднар та ін.; за заг. ред.. О. М. Тогочинського; Академія Державної пенітенціарної служби. Чернігів: Академія ДПтС, 2021. 302 с.
Цей підручник призначений для підготовки фахівців оперативних підрозділів органів та установ виконання покарань. У ньому, на відміну від нині наявних підручників з оперативно-розшукової діяльності, матеріал подається стисло та конкретизовано. Видання адаптоване до вимог навчальної програми з дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність».
Розрахований на викладачів, аспірантів, практичних працівників Державної кримінально-виконавчої служби України, курсантів, студентів, магістрантів та всіх, хто цікавиться питаннями оперативно-розшукової діяльності.
УДК 342.9
Коверзнев В. О.
Адміністративне судочинство: методичні рекомендації до вивчення навчальної дисципліни: навч.-метод. посібник / Академія Державної пенітенціарної служби. Чернігів: Академія Державної Пенітенціарної служби, 2020. 36 с.
Методичні рекомендації до вивчення навчальної дисципліни «Адміністративне судочинство» призначені для викладачів, а також для курсантів і студентів денної форми навчання, які здобувають спеціальність 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» на освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавр.
Навчально-методичний посібник містить загальну характеристику курсу; рекомендації з підготовки та проведення семінарських і практичних занять; методику оцінки знань курсантів і студентів; тематичний план семінарських і практичних занять; перелік контрольних питань для перевірки знань; список рекомендованої літератури, яку здобувач вищої освіти повинен самостійно опрацювати під час вивчення навчальної дисципліни.
УДК 346:37.02 (075.8)
Коверзнев В. О.
Методичні рекомендації до вивчення навчальної дисципліни «Господарське право»: навч.-метод. посібник. Чернігів: Академія Державної Пенітенціарної служби, 2020. 48 с.
Методичні рекомендації з вивчення навчальної дисципліни «Господарське право» призначені для викладачів, а також курсантів і студентів денної форми навчання, які здобувають спеціальність 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» на освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавр.
Навчально-методичний посібник містить загальну характеристику курсу; рекомендації з підготовки та проведення семінарських і практичних занять; методику оцінки знань курсантів і студентів; тематичний план семінарських і практичних занять; перелік контрольних питань для перевірки знань; список рекомендованої літератури, яку здобувач вищої освіти повинен самостійно опрацювати під час вивчення навчальної дисципліни