Нові надходження: монографія «Ювенальний штраф у кримінальному праві України»

Наукова бібліотека Пенітенціарної академії України пропонує до вашої уваги монографію «Ювенальний штраф у кримінальному праві України» 2023 року видання, подаровану автором Олександром МИЦЬКОЮ. 

27 травня 2024 року

УДК [343.137.5:343.271](477)(02)

Мицька О.І. Ювенальний штраф у кримінальному праві України: монографія/за заг. ред. Є.С.Назимка. – Київ: ВД «Дакор», 2023. 232с.

Монографію присвячено дослідженню особливостей застосування до неповнолітніх покарання у виді штрафу. У роботі розглянуто історію становлення кримінального законодавства в частині застосування до неповнолітніх покарання у виді штрафу. Визначено соціальну обумовленість штрафу як виду покарання для неповнолітніх у кримінальному праві України. Досліджено принципи призначення неповнолітнім покарання у виді штрафу в кримінальному праві України, а також проблеми призначення штрафу неповнолітнім. З урахуванням міжнародного та зарубіжного досвіду запропоновано систему змін і доповнень, спрямованих на вдосконалення ювенального кримінального законодавства в Україні.  

Книга розрахована на працівників правоохоронних органів, учених, представників громадських організацій, здобувачів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального права.