Нові надходження бібліотеки

Наукова бібліотека Академії Державної пенітенціарної служби пропонує до вашої уваги монографію «Професійна військова освіта в Україні у сучасному безпековому середовищі» 2021 року видання за загальною редакцією Д. Вітера та В. Телелима.

У науковому дослідженні викладено концептуальні погляди на тенденції та перспективи розвитку професійної військової науки в Україні з урахуванням досвіду провідних країн-членів НАТО. Головну увагу приділено питанню формування політики військової освіти в контексті аналізу сучасного глобального середовища безпеки, завдань сектору безпеки і оборони України, ймовірних сценаріїв розвитку ситуації у безпековому середовищі на глобальному, регіональному, локальному (національному) рівнях, а також розвитку воєнно-політичної ситуації в державі.

Видання розраховане на наукових та науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, а також рекомендовано всім, хто цікавиться проблемами професійної військової освіти в Україні.

6 вересня 2023 року:

Професійна військова освіта в Україні у сучасному безпековому середовищі : монографія / за заг. ред. Д. Вітера та В. Телелима ; [кол. авт.]. Київ : НУОУ, 2021. 277 с.

У монографії викладено концептуальні погляди на тенденції та перспективи розвитку професійної військової науки в Україні з урахуванням досвіду провідних країн-членів НАТО. Головну увагу приділено питанню формування політики військової освіти в контексті аналізу сучасного глобального середовища безпеки, завдань сектору безпеки і оборони України, ймовірних сценаріїв розвитку ситуації у безпековому середовищі на глобальному, регіональному, локальному (національному) рівнях, а також розвитку воєнно-політичної ситуації в державі.

Видання розраховане на наукових та науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, а також рекомендовано всім, хто цікавиться проблемами професійної військової освіти в Україні.