Нові надходження

Пропонуємо до вашої уваги навчальний посібник «Книга психолога установи виконання покарань та слідчого ізолятора ДКВС України» 2022 року видання за загальною редакцією заступника Міністра юстиції України Олени Висоцької, що надійшов до фонду навчальної літератури наукової бібліотеки Академії Державної пенітенціарної служби.

Ця книга розроблена в рамках діяльності робочої групи з питань підвищення ефективності професійної діяльності психологів УВП та СІЗО ДКВС. Матеріали є довідковими та призначені для використання і поширення в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України.

Книга охоплює широкий спектр питань, що стосуються важливих напрямків професійної діяльності психологів установ виконання покарань, і буде корисною для здобувачів вищої освіти.

30 березня 2023 року

  1. УДК 364.62:343.23-051]:343.81]](477)(072)

Книга психолога установи виконання покарань та слідчого ізолятора ДКВС України.

Частина 2 / за заг. ред. О. В. Висоцької. Київ : ТОВ «Поліграф плюс», 2022. 368 с.

Книга розроблена в рамках діяльності робочої групи з питань підвищення ефективності професійної діяльності психологів УВП та СІЗО ДКВС. Матеріали є довідковими та призначені для використання і поширення в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України.

      Книга охоплює широкий спектр питань, що стосуються важливих напрямків професійної діяльності психологів установ виконання покарань.

      Беручи до уваги воєнний стан у державі, автори розробили окремий розділ книги, що стосується специфіки психологічної роботи із засудженими ветеранами війни, особливостей проведення консультативної роботи з ними та надання психологічної допомоги у разі втрати близької людини.       Актуальним напрямком роботи психолога є робота з алко- й наркозалежними особами, розуміння їхніх психологічних особливостей та надання психологічної допомоги.