Нове надходження у рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Наукова бібліотека Пенітенціарної академії України продовжує отримувати книги в дарунок у межах благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Нещодавнє поповнення – видання від автора з м. Запоріжжя Костянтина СУШКА, письменника, публіциста і журналіста, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, лауреата премії імені І. Франка. Книги від автора люб’язно передав до бібліотечного фонду курсант 3-го курсу Іван ЗАБОЛОТНІЙ.

У виданнях висвітлено реальні факти про найбільший острів на Дніпрі – Національний заповідник «Хортиця»: зведення історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», меморіально-туристичного комплексу «Протовче», «Скіфський стан», облаштування туристично-меморіального маршруту «Тарасова стежка» тощо. Автор має переконання, що в України є всі підстави бути серед найпередовіших країн світу, а в українців серед найшанованіших у світовій спільноті.

Видання будуть корисними для здобувачів вищої освіти, наукових та науково-педагогічних працівників Академії та всіх тих, кому не байдужа доля України.

01березня 2024 року

  1. УДК 821.161.2-4 Сушко

Сушко К. І.

Це – Україна! Ми – українці! Есеї / Костянтин Сушко. Кам’янецьПодільський : ТОВ «Друкарня «Рута», 2023. 344 с.

  1. УДК 908(477.64-751.3)

Сушко К. І. Звідкіль на Хортиці дуби? Нарис. – Запоріжжя : Дніпровський металург, 2020. 44 с.

 Автор видань, Костянтин Іванович Сушко, висвітлює реальні факти про найбільший острів на Дніпрі – Національний заповідник «Хортиця» – та має переконання, що в України є всі підстави бути серед найпередовіших країн світу, а в українців  серед найшанованіших у світовій спільноті.