Нове надходження літератури 29 листопада 2022 року

Пропонуємо до вашої уваги «Практичний посібник з комплексної оцінки ефективності діяльності пенітенціарних установ» 2022 року видання, що надійшов до фонду наукової бібліотеки Академії Державної пенітенціарної служби.

Цей практичний посібник розроблено для підвищення рівня знань та навичок персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України під час впровадження комплексного інструмента оцінювання установ, підприємств і закладів охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України. Видання містить зарубіжний і вітчизняний досвід оцінювання пенітенціарних закладів, ідеї, принципи та методику, які використовувалися для розроблення інструмента оцінки, а також нормативні акти Міністерства юстиції України.

УДК 343.81/.83(477) 

Практичний посібник з комплексної оцінки ефективності діяльності пенітенціарних установ. Київ :ФОП Буря О. Д., 2022. 256 с. Пр.: 5

Посібник розроблено для підвищення рівня знань та навичок персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України під час впровадження комплексного інструмента оцінювання установ, підприємств і закладів охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України.
 Видання містить зарубіжний і вітчизняний досвід оцінювання пенітенціарних закладів, ідеї, принципи та методику, які використовувалися для розроблення інструмента оцінки, а також нормативні акти Міністерства юстиції України.