«Неформальний лідер школи»

08 лютого 2019 року кафедрою психології та кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права організовано та проведено зустріч для курсантів-психологів 1–2 курсів факультету пробації Академії Державної пенітенціарної служби з головним спеціалістом з профілактики негативних явищ серед молоді Чернігівського обласного молодіжного центру Валерієм Рябухою. Метою зустрічі було обговорення роботи з реалізації програми «Вибір» та «Неформальний лідер школи» у другому семестрі 2018–2019 н. р. 

Курсанти цих груп є тренерами-волонтерами, які впроваджують заходи щодо профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу і злочинності серед неповнолітніх у загальноосвітніх середніх школах міста Чернігова під керівництвом соціальних педагогів цих шкіл.
Під час зустрічі Валерій Рябуха подякував курсантам за плідну працю і наголосив, що вони роблять благородну справу, яка принесе користь нашому суспільству. Як тренер надав корисну інформацію з основ профілактики ризикованої поведінки серед дітей. Він також побажав натхнення та невичерпної енергії для подальшої роботи в цьому півріччі, бо більшість волонтерів-курсантів мають провести по десять сесій цієї програми в закріплених за ними навчальних закладах.