Навчання у Школі з прав людини в умовах війни

Навчання у Школі з прав людини в умовах війни проходило з 1 по 31 травня. У ньому взяли участь представники Академії: молодший науковий співробітник відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва капітан внутрішньої служби Дмитро Кисельов та курсантка 3 курсу юридичного факультету, рядова внутрішньої служби Юлія Федорова. Учасники успішно пройшли онлайн-навчання у Школі та стали її випускниками.

З 29 червня по 3 липня Дмитро Кисельов також взяв участь у очній частині навчання цієї Школи, що проходило в Освітньому Домі прав людини в Чернігові.

Тренінг складався з трьох блоків:

• громадські дії на захист прав людини: як ефективно використовувати інструменти комунікації для захисту прав людини;
  • громадські дії на захист прав людини: від ідеї до проєкту;
  • презентація власних розроблених проєктів.

Розгляд теми «Громадські дії на захист прав людини: від ідеї до проєкту» та розроблення власної презентації проєкту допомогли краще зрозуміти теорію і практику.

Під час написання заявки проєкту грантери часто стикаються з великою кількістю складних питань та термінів. Чого тільки вартує розібратися з аутпутами та ауткамами! Крім того, необхідно правильно описати організаційний досвід, цільові групи, діаграму Ганта та бюджет.

За результатами успішної презентації проєкту Дмитро Кисельов став сертифікованим випускником офлайнової Школи.

Навчання у Школі з прав людини в умовах війни здійснювалося за підтримки Центру прав людини ZMINA, міжнародного фонду «Відродження», Human Rights House Foundation та проєкту ESU.