Навчання у Школі з прав людини в умовах війни проходило з 1 по 31 травня. У ньому взяли участь представники Академії: молодший науковий співробітник відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва капітан внутрішньої служби Дмитро Кисельов та курсантка 3 курсу юридичного факультету, рядова внутрішньої служби Юлія Федорова. Учасники успішно пройшли онлайн-навчання у Школі та стали її випускниками.
З 29 червня по 3 липня Дмитро Кисельов також взяв участь у очній частині навчання цієї Школи, що проходило в Освітньому Домі прав людини в Чернігові.
Тренінг складався з трьох блоків:
- громадські дії на захист прав людини: як ефективно використовувати інструменти комунікації для захисту прав людини;
- громадські дії на захист прав людини: від ідеї до проєкту;
- презентація власних розроблених проєктів.
Розгляд теми «Громадські дії на захист прав людини: від ідеї до проєкту» та розроблення власної презентації проєкту допомогли краще зрозуміти теорію і практику.
Під час написання заявки проєкту грантери часто стикаються з великою кількістю складних питань та термінів. Чого тільки вартує розібратися з аутпутами та ауткамами! Крім того, необхідно правильно описати організаційний досвід, цільові групи, діаграму Ганта та бюджет.
За результатами успішної презентації проєкту Дмитро Кисельов став сертифікованим випускником офлайнової Школи.
Навчання у Школі з прав людини в умовах війни здійснювалося за підтримки Центру прав людини ZMINA, міжнародного фонду «Відродження», Human Rights House Foundation та проєкту ESU.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/358039824_605616428337138_8989620628661002595_n_novyj-razmer.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/357210984_603682128530568_7330063820194705265_n_novyj-razmer.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/357478444_604096875155760_2238956535297290356_n_novyj-razmer.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/Bez-imeni-1_novyj-razmer.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/358023526_605601028338678_5915232421013865651_n_novyj-razmer.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/358138306_606493561582758_7893197479704004883_n-534x1024.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo1687198223_novyj-razmer.jpeg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo1687196273_novyj-razmer.jpeg)