Навчально-практичний захід з підвищення безпеки персоналу пробації

У рамках співпраці між Академією Державної пенітенціарної служби та філією Державної установи «Центр пробації в Чернігівській області» було проведено навчально-практичний захід з підвищення безпеки персоналу уповноважених органів з питань пробації під час виконання посадових обов’язків. Доцент кафедри психології Дем’яненко Юлія провела тренінг з основ стресостійкості, на якому співробітники мали змогу відпрацювати деякі техніки подолання стресу.

Викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Олексій Леоненко та заступник кафедри фізичної підготовки Іван Ткаченко провели заняття з основ самозахисту з практичними елементами. Присутні мали змогу засвоїти ефективні методи самозахисту, спрямовані на формування спеціальних рухових умінь і навичок задля своєї безпеки.