Навчально-методичний збір

16 січня 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби розпочалися навчально-методичні збори керівного складу та науково-педагогічних працівників.

Навчально-методичний збір керівного  та науково-педагогічного складу  Академії Державної пенітенціарної служби  проводиться з метою аналізу ефективності організації  та удосконалення в Академії  освітнього  процесу, визначення завдань і шляхів подальшого розвитку  навчального закладу на 2018 рік.

У проведенні навчально-методичного збору взяли участь керівний склад Академії, факультетів та кафедр, начальники структурних підрозділів Академії ДПтС, працівники навчального відділу і  науково-педагогічні працівники кафедр, працівники науково-дослідного  центру.

Відкрив розширене засідання навчально-методичного збору, розглянувши і затвердивши його порядок денний, ректор Академії доктор педагогічних наук, доцент полковник внутрішньої служби Тогочинський О.М. Він підбив підсумки діяльності Академії  Державної пенітенціарної служби   в 2017 році та окреслив основні завдання на 2018  рік.

Про результати навчання курсантів та студентів у І семестрі 2017–2018 навчального року та завдання на другий семестр доповів перший проректор Академії Олійник О.І., про організацію наукової роботи та міжнародної співпраці Академії – проректор Академії Чебоненко С.О..

Про основні завдання і напрями організації служби, кадрової,  виховної,  психологічної, спортивної  та культурно-масової роботи в Академії на 2018  рік доповів присутнім проректор Академії полковник внутрішньої служби Шеремета О.П.

Проректор Академії Малишенко Л.Є. підбив підсумки господарчої діяльності Академії в 2017 році  та озвучив завдання  на 2018 рік.

Також під час навчально-методичного збору розглянули питання організації освітнього процесу, індивідуально-виховної та соціально-психологічної роботи  на юридичному факультеті, факультеті пробації та  факультеті заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників Академії  Державної пенітенціарної служби.