Навчально – методичні збори керівного складу та працівників

12 січня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби розпочалися навчально – методичні збори керівного складу та науково – педагогічних працівників.

Навчально-методичний збір керівного та науково-педагогічного складу Академії Державної пенітенціарної служби проводиться з метою аналізу ефективності організації та удосконалення в Академії освітнього процесу, визначення завдань і шляхів подальшого розвитку навчального закладу на 2017 рік.

У проведенні навчально-методичного збору взяли участь: керівний склад Академії, факультетів та кафедр, начальники відділів Академії ДПтС, працівники навчального відділу і науково-педагогічні працівники кафедр, працівники науково-дослідного центру.

Відкрив розширене засідання навчально-методичного збору, розглянувши і затвердивши його порядок денний, ректор Академії доктор педагогічних наук, доцент полковник внутрішньої служби Тогочинський О.М. Він підвів підсумки діяльності Академії Державної пенітенціарної служби у 2016 році та окреслив основні завдання на 2017 рік.

Про результати навчання курсантів та студентів у І-му семестрі 2016-2017 навчального року та завдання на другий семестр доповів перший проректор Академії Олійник О.І., організацію наукової роботи та міжнародної співпраці Академії – Чебоненко С.О..

Про організацію кадрової, виховної, психологічної та фізкультурно-спортивної роботи з перемінним складом у 2016 році та основні завдання на 2017 рік доповів присутнім Шеремета О.П.

Проректор Малишенко Л.Є. підвів підсумки господарської діяльності Академії у 2016 році та озвучив завдання на 2017 рік.

Також під час навчально-методичного збору розглянули питання індивідуально-виховної та соціально-психологічної роботи на юридичному факультеті, організації освітнього процесу на факультеті заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників в Академії Державної пенітенціарної служби, розгляду документів, що подаються до МОН для здійснення ліцензування освітньої діяльності із нових спеціальностей та роботи режимно-стройової служби Академії ДПтС.

Сектор зв’язків із засобами
масової інформації та громадськістю